فروشگاه اینترنتی دیجی پانا تخصصی ترین مرکز فروش محصولات و تجهیزات مخابراتی کشور با سابقه ای طولانی در این زمینه. دیجی پانا فروشگاه مجازی "موسسه مخابراتی آسمان هشتم" نمایندگی محصولات مخابراتی پاناسونیک میباشید. که با توجه به پتانسیل تامین و فروش و ارسال کالا در سطح کشور به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرده است. مزیت رقابتی دیجی پانا نسبت به سایر فروشگاه های دیگر ارائه گارانتی اصل کامتل و بهترین قیمت نسبت به سایرین است.  فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و با اطمینان می توانید اقدام به خرید از دی جی پانا نمایید. در صورتی که از فروشگاه اینترنتی دیجی پانا اقدام به خرید آنلاین نمایید کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت و در مورد ارسال کالا توضیحات لازم را بیان خواهند کرد.

در دی جی پانا امکان خرید به سه صورت فراهم است:

  • خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی دیجی پانا
  • خرید حضوری از فروشگاه تخصصی آسمان هشتم
  • خرید تلفنی از طریق این شماره تماس : 05132239200

هزینه ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی دی جی پانا

توجه!
تمامی فروشگاه های اینترنتی که نماد تجارت الکترونیک دارند از جمله دی جی پانا شامل طرح 7 روزه تعویض کالا می باشد که پس از خرید آنلاین امکان تعویض و مرجوع شدن کالا وجود دارد. این طرح فقط شامل مشتریانی می شود که به صورت آنلاین اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

7 روز تضمین طلایی تعویض ویژه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی دیجی پانا

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا همواره از اولویت ‏‌های دیجی پانا به عنوان تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی در حوزه تجهیزات مخابراتی در کشور بوده است و برای تحقق این مهم فروشگاه اینترنتی مشهد کالا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی دیجی پانا برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، دیجی پانا ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت.

  • اول دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
  • دوم استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی دیجی پانا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

شروط لازم برای تعویض و استرداد کالا

  • مشتری قبل از 7 روز نسبت به ارسال شکایت خود اقدام نماید، عدم ارسال شکایت در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.
  • ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی پانا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

نکته : چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی پانا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

تبصره: در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار می باشد، مهلت انصراف از خرید 48 ساعت می باشد

عدم تطابق کالا

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد،فروشگاه اینترنتی دیجی پانا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

تبصره: در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

کالای بدون گارانتی

سایت دیجی پانا تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی در حوزه تجهیزات مخابراتی همواره به مشتریان تاکید می کند که کالاهای مورد نظر خود را با گارانتی اصلی تهیه نمایند، اما چنانچه مشتری اصرار در خرید کالای بدون گارانتی داشته باشد، کلیه مسئولیت مشکلات پیش آمده بر عهده مشتری بوده و دیجی پانا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

خرید حضوری در دفتر مرکزی دیجی پانا

مشتریان محترمی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی دیجی پانا را داشته باشند می توانند به صورت حضوری به دفتر مرکزی مشهد کالا مراجعه نمایند و با کارشناسان فنی مشهد کالا در مورد خرید محصول خود مشاوره فنی دریافت کنند.

مشهد . خیابان سعدی، روبروی سعدی 4،انتهای پاساژ سعدی ، موسسه مخابراتی آسمان هشتم